Vesting Finance aan de start van de Finance Run 2025
De Finance Run 2025 bracht ook dit jaar weer duizenden professionals uit de financiële sector bij elkaar. Natuurlijk mocht Vesting Finance daarbij niet ontbreken! Met wandel- én hardloopteams stonden onze collega’s enthousiast aan de start om sportief bij te dragen aan meer financiële zelfredzaamheid.
Op vrijdag 5 september was het zover! Een aantal sportieve collega’s stond aan de start van de Finance Run 2025. Nieuw dit jaar is de 5km-wandelcategorie, waarvoor veel collega’s zich enthousiast hebben ingeschreven. Daarnaast deden ook een aantal sportieve bikkels mee die de uitdaging aangingen op de 5 en 10 km hardloopafstand.
Jaarlijks nemen meer dan 1.300 professionals uit de financiële dienstverlening deel aan de Finance Run. Zo ook Vesting Finance. Samen halen we geld op voor goede doelen die zich inzetten voor meer financiële zelfredzaamheid. Voor deze 12e editie van de Finance Run zijn dat wederom Stichting KiKiD en Emma at Work.
We zijn trots op onze toppers! Dank aan de Finance Run. Wekijken nu al uit naar volgend jaar!